Podpisanie umowy z Instytutem Zootechniki - Państwowym Instytutem Badawczym w Balicach
 
 
 
Informujemy, że w dniu 24.05.2010 r. podpisaliśmy Umowę z Instytutem Zootechniki - Państwowym Instytutem Badawczym w Balicach.

Uroczyste podpisanie umowy odbyło się podczas gali z okazji 60-lecia powstania Instytutu zorganizowanej w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie.


Celem postawionym przed naszą firmą oraz IZOO jest stworzenie modelowej fermy hodowli ślimaków i prowadzenie badań naukowych mających na celu zoptymalizowanie warunków produkcji mięczaków (Helix Aspersa) na terenie Polski. Mamy nadzieję, że efekty naszej pracy będą pomocne dla rzeszy obecnych i przyszłych hodowców w naszym kraju.

Współpraca będzie uwzględniała doświadczenia Instytutu jako placówki naukowo - badawczej  oraz z uwagi na innowacyjność  przedsięwzięcia możliwość wykonywania badań i ich wdrożenia we wszystkich sferach związanych ze ślimakiem szarym w oparciu o bazę materialną Spółki i obiekt w Oldrzyszowicach.


Pierwszym krokiem w realizacji przedsięwzięcia był zakup 30 tysięcy sztuk oryginalnych  reproduktorów hodowlanej populacji Helix aspersa maxima od modelowej fermy ślimaka jadalnego we Francji.

Foto
Foto
Foto
 
 
Najlepsze szkolenia hodowców ślimaków
Hodowla ślimaków opłacalność
Skup największa ferma ślimaka
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.