Zostań naszym partnerem handlowym
 
 
 
Foto
Foto
Foto
Zostań partnerem handlowym Helixii!

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na oferowane przez nas ślimaki, zapraszamy do współpracy przyszłych hodowców. Współpraca z nami to gwarancja sukcesu i bezpieczeństwa.

Posiadamy ogromne doświadczenie zarówno w prowadzeniu najbardziej opłacalnej hodowli, jak i sprzedaży żywca oraz produktów spożywczych.

Przypominamy, że jesteśmy jedna z najdłużej działających w Polsce ferm ślimaka jadalnego Helix aspersa. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku, pierwsze szkolenie przeprowadziliśmy w marcu 2011 roku.

Równolegle rozwijaliśmy działalność naukowo-badawczą angażując się w rozwojowe projekty z międzynarodowymi instytucjami o uznanej renomie.

 
Drogi Hodowco,

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy skup ślimaków Helix Aspersa Maxima i Helix Aspersa Muller.
Przypominamy, że skupujemy ślimaki odpowiednio przygotowane: czyste, w dobrej kondycji, wypróżnione, z niepokruszoną muszlą.
 W zależności od wagi dostarczonego materiału przyjmujemy podział na 2 klasy:
I              14-24 g wywinięty
 
II             12-24 g wywinięty  / niewywinięty

Szczegółowych informacji na temat tegorocznego skupu udzielamy telefonicznie pod nr 500 579 018 (Robert)

Serdecznie zapraszamy!

UWAGA: W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na ślimaki w tym sezonie, skupimy również towar nie spełniający ściśle powyższych parametrów. Ponadto zaoferujemy Państwu atrakcyjne warunki sprzedaży oraz zagwarantujemy płatność gotówką.
Istnieje możliwość podpisania kontraktów długoterminowych, które zapewnią naszym hodowcom bezpieczeństwo i komfort hodowli niezależnie od panujących na rynku realiów cenowych w kolejnych sezonach.

 
 
Najlepsze szkolenia hodowców ślimaków
Hodowla ślimaków opłacalność
Skup największa ferma ślimaka
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.