Zostań naszym partnerem handlowym
 
 
 
Foto
Foto
Foto
Zostań partnerem handlowym Helixii!

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na oferowane przez nas ślimaki, zapraszamy do współpracy przyszłych hodowców. Współpraca z nami to gwarancja sukcesu i bezpieczeństwa.

Posiadamy ogromne doświadczenie zarówno w prowadzeniu najbardziej opłacalnej hodowli, jak i sprzedaży żywca oraz produktów spożywczych.

Przypominamy, że jesteśmy jedna z najdłużej działających w Polsce ferm ślimaka jadalnego Helix aspersa. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku, pierwsze szkolenie przeprowadziliśmy w marcu 2011 roku.

Równolegle rozwijaliśmy działalność naukowo-badawczą angażując się w rozwojowe projekty z międzynarodowymi instytucjami o uznanej renomie.

 
Szanowni Państwo,

Informujemy,  że w naszej ofercie znajdują się wylęg oraz kokony Helix Aspersa Maxima w dowolnych ilościach. Zapewniamy 100% skuteczność wylęgu. Realizujemy również indywidualne zamówienia na wylęg i kokony Helix Aspersa Muller. 
Zapraszamy do zakupów.

Przypominamy, że prowadzimy skup Helix Aspersa Maxima i Helix Aspersa Muller.

Kupujemy ślimaki odpowiednio przygotowane: czyste, w dobrej kondycji, wypróżnione, z niepokruszoną muszlą.

 W zależności od wagi dostarczonego materiału przyjmujemy podział na 2 klasy:

I              14-24 g wywinięty

II             12-24 g wywinięty  / niewywinięty

Szczegółowych informacji na temat skupu udzielamy telefonicznie pod nr tel +48 501 474 804 (Robert)

Serdecznie zapraszamy!


UWAGA: W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na ślimaki skupimy również towar nie spełniający ściśle powyższych parametrów. Ponadto zaoferujemy Państwu atrakcyjne warunki sprzedaży.

Istnieje możliwość podpisania kontraktów długoterminowych, które zapewnią naszym hodowcom bezpieczeństwo i komfort hodowli niezależnie od panujących na rynku realiów cenowych w kolejnych sezonach.
 
 
Najlepsze szkolenia hodowców ślimaków
Hodowla ślimaków opłacalność
Skup największa ferma ślimaka
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.