Międzynarodowe Targi Internationale Grüne Woche
 
 
 
Foto
Foto
W Berlinie zakończyły się Międzynarodowe Targi ,,Internationale Grüne Woche”. Zaprezentowało się na nich kilka firm z Opolszczyzny (w tym członkowie Klubu 150), które działają w branży spożywczej. Impreza była okazją do budowania silnej marki i zdobycia nowych rynków.

Targi "Internationale Grüne Woche” należą do największych i najważniejszych spotkań branżowych producentów i przetwórców żywności z całego świata. Liczba zwiedzających przekracza 400 tysięcy osób.

Celem udziału w berlińskich targach odbywających się w dniach 17-26.01.2014 r. była promocja województwa opolskiego oraz prezentacja potencjału w zakresie produkcji artykułów spożywczych i turystycznych. Impreza była dla firm z regionu okazją do budowania silnej marki i zdobycia nowych rynków zbytu.
 
Na opolskim stoisku wyeksponowano produkty rolno – spożywcze, przedstawiono lokalne zwyczaje i tradycje spożywczo – kulinarne Opolszczyzny.
Helixia zaprezentowała wyroby z własnej hodowli: "ślimaki w sosie własnym"  oraz "ślimaki w sosie własnym w zestawie z muszlami".
 
 
Stoisko, we współpracy z firmami z regionu, przygotowane zostało przez Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki. Gośćmi honorowymi, którzy odwiedzili stoisko promocyjne województwa opolskiego podczas międzynarodowych targów w Berlinie, byli: Wicepremier i Minister Gospodarki Pan Janusz Piechociński oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Stanisław Kalemba.

 
 
Najlepsze szkolenia hodowców ślimaków
Hodowla ślimaków opłacalność
Skup największa ferma ślimaka
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.